26 stycznia 2022, Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

Plan lekcji od wtorku 7 I do 10 I 2020

 zmiany zaznaczono na czerwono

 Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

 
W

T

O

R

E

K

 

7 I

1.

830 – 915

chemia

fizyka

polski

historia

matematyka - powtórzenia

2.

920 – 1005

fizyka

chemia

polski

historia >/

matematyka

3.

1015 – 1100

matematyka

historia

fizyka

przyroda
(chemia)

polski

4.

1110 – 1155

historia

historia sztuki

chemia

przyroda (fizyka)

polski

5.

1230 – 1315

godzina wychowawcza

matematyka

języki obce

historia

6.

1325 – 1410

języki obce

matematyka

polski

historia sztuki wykład

7.

1420 – 1505

konsultacje (kl. 1-3): francuski (T.P.),
hiszpański (I.H.), niemiecki, j. polski (M.G.)
wychowanie fizyczne (kl. 1-3): tenis stołowy

rozszerzenia maturalne:
 
historia sztuki

rozszerzenia maturalne: historia sztuki / wiedza o społeczeństwie

8.

1515 – 1600

 wychowanie fizyczne (kl. 1-3):
teatr ruchu / siłownia

rozszerzenia maturalne:
historia sztuki

rozszerzenia maturalne: historia sztuki / wiedza o społeczeństwie

Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

Ś

R

O

D

A

8 I

1.

830 – 915

matematyka

polski

angielski

przyroda (geografia)

         łacina - sprawdzian

2.

920 – 1005

geografia

biologia

matematyka

angielski

polski

3. 

1015 – 1100

polski

geografia

biologia

polski

angielski

 

4.

1110 – 1155

biologia

matematyka

geografia

polski

angielski

 5. 

1230 – 1315

angielski

angielski

wiedza o społeczeństwie

przyroda (biologia)

matematyka

6.

1325 – 1410

angielski

godzina wychowawcza

podstawy przedsiębiorczości

matematyka

retoryka

7.

1420 – 1505

koło (kl. 1-3)poezja najnowsza
wychowanie fizyczne (kl. 1-3): joga / siłownia
konsultacje (kl. 1): angielski B1 (L.M.), matematyka (kl. 1-2)

rozszerzenia dodatkowe: 
angielski DJ

8.

1515 – 1600

      wychowanie fizyczne (kl. 1-3): joga 

      rozszerzenia dodatkowe:  angielski DJ 

Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

 

C

Z

W

A

R

T

E

K

9 I

 

 

1.

830 – 915

matematyka

łacina

języki obce - powtórzenia

polski

polski R

2.

920 – 1005

łacina

matematyka

języki obce

polski R

3.

1015 – 1100

wiedza o tańcu 

języki obce

matematyka - powtórzenia

4.

1110 – 1155

języki obce

wiedza o kulturze (wiedza o tańcu)

matematyka

11.00-11.20 przerwa śniadaniowa

11.20-14.20

matury próbne: j. polski R/ ćwiczenia P

(12.30-13.15 – J.K)

5.

1230 – 1315

informatyka CDT

wiedza o kulturze  (historia sztuki)

łacina

6.

1325 – 1410

informatyka CDT

polski

historia sztuki

7.

1420 – 1505

 

godzina 
wychowawcza 

wychowanie fizyczne (kl. 2-3): siłownia konsultacje 
 (kl. 2-3): niemiecki

rozszerzenia maturalne: historia sztuki, historia 

8.

1515 – 1600

koło (kl. 1-3): literatura XX i XXI wieku

rozszerzenia maturalne: 
historia sztuki, historia 

Dzień

Lekcja godz.

Klasa 1Au

Klasa 1π

Klasa 1G

Klasa 2

Klasa 3

P

I

Ą

T

E

K

10 I

 

 

1.

830 – 915

historia sztuki

angielski

informatyka

       matematyka

polski

2. 

920 – 1005

angielski

angielski

informatyka

wiedza o teatrze i filmie

polski

3.

1015 – 1100

polski

retoryka

polski

angielski

matematyka

4. 

1110 – 1155

retoryka

polski

edukacja dla bezpieczeństwa

angielski

  matematyka 

5. 

1230 – 1315

edukacja dla bezpieczeństwa

matematyka

wiedza o tańcu

angielski 

 

6. 

1325 – 1410

wychowanie fizyczne
(kl.1 Au,1π): tańce

angielski

łacina

wiedza o teatrze i filmie

7.

1420 – 1505

poprawki (kl. 1-2) >> do 17.00

wychowanie fizyczne (kl. 2): siłownia (zamiast tańców)

wychowanie fizyczne (kl. 3): tańce/
 angielski – ustne matury próbne wg harmonogramu >>

8.

1515 – 1600

poprawki (kl. 1-3) >> do 17.00