25 czerwca 2018, Imieniny: Dorota, Łucja, Wilhelm

Historia 21 SLO - 2005/06

Liczba uczniów - 82, Akademia Sztuki i Kultury - 49, pracowników – 35.

wrzesień

Piknik szkolny w Zaścianku Babie Lato: fuksówka, spektakl Hamlet wg W. Szekspira.

wrzesień

Marcin Łobacz, uczeń klasy trzeciej, otrzymał stypendium premiera za bardzo dobre wyniki w nauce w poprzednim roku szkolnym.

wrzesień

Jan Komasa, absolwent naszej szkoły (matura 2000), został jednym z laureatów Nagrody Specjalnej Jury 30. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię filmu >>> „Oda do radości”.

21-23 września

Wycieczka naukowa klas pierwszych - Lublin, Zamość, Roztocze

wrzesień

Inauguracja działalności Studium Wiedzy o Kulturze >>>.

Dzień Wszystkich Świętych >>>

22 grudnia

Wigilia szkolna

31 stycznia-7 lutego

Szkoła zimowa w Białce Tatrzańskiej >>>

marzec

Prezentacje Liceów "Perspektywy dla gimnazjalistów" - Centrum EXPO XXI.

27 marca

Święto Szkoły >>>. Laureatem Złotego Grota został Jerzy Sosnowski. Dębowe Taborety wręczyliśmy Natalii Przybysz i Janowi Komasie.

kwiecień

Sesja naukowa Ten szalony wiek XIX.

22-30 kwietnia

Wycieczka naukowa klas drugich – Barcelona >>>.

czerwiec

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna przekazała wyniki nowej matury. Wszyscy nasi uczniowie zdali.

sierpień

XII Warsztaty artystyczne (plener plastyczno-fotograficzny) w Kazimierzu Dolnym >>>.