16 czerwca 2019, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

Przedmioty, podręczniki, lektury

Zestaw podręczników i lektur obowiązkowych
w roku szkolnym
2018-2019 >>>
.............................................................................................................................................
Zapraszamy na nasze podstrony przedmiotowe. Tam można zapoznać się z przedmiotowymi systemami oceniania (PSO), zasadami pracy na zajęciach, lekturami obowiązkowymi i uzupełniającymi, polecanymi stronami internetowymi i innymi ważnymi informacjami.

Przedmioty szkolne

            język polski >>>
mgr Ewa Kretkowska 
mgr Marianna Guzek
mgr Agnieszka Mysiak - urlop
język polski - warsztaty z pisania >>>
mgr Ewa Kretkowska
mgr Marianna Guzek

język angielski >>> 
            mgr Luiza Miąskiewicz
            mgr Michał Przybysz - koordynator

łacina >>>
mgr Katarzyna Witkowska
 
          
języki obce: francuski, hiszpański, niemiecki >>>
mgr Jhonathan Avila Balboa
dr Ewa Brzeska
mgr Ilona Harmas
mgr Jadwiga Kuzińska 
mgr Tomasz Perzyna

historia >>>
mgr Beata Jaskłowska-Ferreras


wiedza o kulturze >>>
mgr Wojciech Antosik
dr Artur Rodziewicz
mgr Włodzimierz Taboryski
mgr Anna Wigura - koordynatorka

filozofia z etyką >>>
dr Artur Rodziewicz 


historia muzyki >>>
mgr Wojciech Antosik 

historia sztuki >>>
mgr Krystyna Kubalska-Sulkiewicz 
mgr Anna Wigura

wiedza o teatrze i filmie >>>
mgr Włodzimierz Taboryski


retoryka >>>
mgr Włodzimierz Taboryski


matematyka>>>
mgr Joanna Janiak

biologia >>>
mgr Magdalena Flanc
 
chemia >>>
dr Beata Dasiewicz

fizyka >>>
mgr Justyna Rytych

geografia >>>
mgr Wojciech Gruszka
mgr Michał Grzegorek - urlop

edukacja dla bezpieczeństwa >>>
mgr Artur Zawadzki 

mgr Joanna Janiak 

podstawy przedsiębiorczości >>>
mgr Beata Jaskłowska-Ferreras 

dr Beata Dasiewicz - koordynatorka
mgr Magdalena Flanc
mgr Wojciech Gruszka
mgr Michał Grzegorek (urlop)

mgr Justyna Rytych

mgr Beata Jaskłowska-Ferreras

wychowanie fizyczne >>>
mgr Janusz Zaporowski (koordynator) – siłownia, grupa biegowa, tenis stołowy 
mgr Patryk Rejmer - tańce narodowe, standardowe, współczesne
mgr Monika Wiktorow - joga
mgr Piotr Filonowicz – teatr ruchu
 
 



 
 
 Liceum dla humanistów, liceum humanistyczne, humanistyczne liceum
 
 
 
 
 Liceum dla humanistów, liceum humanistyczne, humanistyczne liceum

 

 

 

Lista nauczycieli zamieszczona wyłącznie do celów dydaktycznych na podstawie
rozdz. 4 art. 32 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późn. zm.)