23 października 2019, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna

Byliśmy na Salonie Edukacyjnym 2012

Byliśmy na Salonie Edukacyjnym, czyli na prezentacji szkół ponadgimnazjalnych w Pałacu Kultury i Nauki.
Trochę trudno było do nas trafić, ale wielu z Was to się udało, prowadziły do nas liczne wystawowe drogowskazy, ale przede wszystkim drogę wskazywali nasi uczniowie.

Nasze stoisko mieściło się w wydzielonej grupie szkól niepublicznych.
Mieliśmy wspaniałe stoisko, zaprojektowane i przygotowane przez naszych uczniów wraz z nauczycielką historii sztuki - p. Anną Wigurą.

Aktywnie promowaliśmy swoją obecność, a zwłaszcza ciekawy program naszej szkoły.

Cieszyliśmy się, gdy odwiedzali nas uczniowie, którzy są zdecydowani kontynuować naukę u "Grota". Czy zainteresowaliśmy innych kandydatów naszą szkołą, okaże się już 24 marca. W tym dniu odbędzie się w naszej szkole spotkanie informacyjne z kandydatami.

Zapraszamy też tych, którzy nas nie odnaleźli na Salonie i tych, którzy zastanawiają się, czy warto zobaczyć, jak wygląda od środka ta niezwykła szkoła dla pasjonatów.

Do oferty reklamowej Salonu włączyliśmy zaproszenia do udziału w interesujących programach edukacyjnych. Aby w nich uczestniczyć, nie trzeba być uczniem naszej szkoły. Wystarczy interesować się sztuką i kochać >>> Warszawę albo myśleć o sukcesach w biznesie i na>>> Giełdzie.

Dyrektorzy szkół niepublicznych promowali oświatę niepubliczną na specjalnie utworzonym stoisku Klubu Dyrektorów Szkół Niepublicznych. Był tam i nasz dyrektor.
.

Liceum humanistyczne