24 czerwca 2017, Imieniny: Danuta, Emilia, Jan

Wakacyjne warsztaty filmowe przy festiwalu Dwa Brzegi

Warsztaty filmowe przy 11. Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym i Janowcu.

Kazimierz Dolny, 29 lipca - 7 sierpnia 2017 r.
Prowadzimy rekrutację dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
W trakcie warsztatów będziemy brali udział we wszystkich wydarzeniach
11. Festiwalu Filmu i Sztuki DWA BRZEGI w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą i Janowcu.
Więcej o festiwalu jest na
www.dwabrzegi.pl
Naszym zadaniem będzie przygotowanie fotoreportaży, etiud filmowych i dokumentowanie wydarzeń festiwalu.
Jedną z największych wartości programu jest udzielenie przez organizatorów akredytacji naszym uczestnikom, która zapewnia bezpłatne wstępy na wszystkie wydarzenia.
Wynajmujemy internat zespołu szkół - pokoje paroosobowe, łazienki – poza pokojami.
Koszt 10 dni pobytu (transport busem, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie, opieka wychowawcza) wyniesie około 800 zł od osoby.

Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się poprzez kartę zgłoszeniową >>>
.

Opieka artystyczna: Włodzimierz Taboryski wtaboryski@21slo.edu.pl, tel. 602 672 875.
Tak było w 2014 roku >>>>.