19 maja 2022, Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

Studniówka 2019

25 stycznia 2019, tuż przed feriami, klasa trzecia oraz nauczycielki i nauczyciele bawili się na studniówce. W tym roku przyjęcie zostało zorganizowane w praskim ArtBistro Stalowa 52.
Studniówka rozpoczęła się tradycyjnym polonezem, który oglądała nie tylko wzruszona kadra, ale i z pewnością nie mniej wzruszeni rodzice oraz zaproszeni goście.

Po polonezie przyszła kolej na program artystyczny: na saksofonie zagrał Jakub G., zaśpiewały: Julia Z., Tola i Marta - każda w swoim niepowtarzalnym stylu, a zatańczyła Lea (w duecie z partnerem). Występy indywidualne stanowiły jedynie część przygotowywanego w ścisłej tajemnicy programu. Zespołowym przedsięwzięciem był natomiast spektakl o uroczej krowie, którą opieką starały się otoczyć bohaterki i bohaterowie do złudzenia przypominający niektóre osoby z widowni... Uwieńczeniem tej części wieczoru był walc - podobnie jak polonez - w choreografii nauczyciela tańców pana Patryka Rejmera. Po krótkich przemówieniach pana dyrektora i wychowawczyni, wspólnym toaście można było zacząć zabawę!