27 września 2021, Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Piknik szkolny, sobota 18 IX

18 września bawiliśmy się na tradycyjnej (od 1992 roku) Fuksówce. Może pogoda nie rozpieszczała, ale atmosfera i tak była ciepła i serdeczna.
Nowe uczennice i nowi uczniowie przygotowywali od 1 września spektakl "Mity są wszędzie". Gości oprowadzały Mojry - Kloto, Lachesis, Atropos wraz z Afrodytą i Irys. Byli też: Hera (nowa nauczycielka), Kora, Demeter, Narcyzy, Pegaz, Antygona, Melpomena, Apollo i Marsjasz, Neptun z Posejdonem, Ikar z Ikarową, Syzyfowa, Kasandra, Alkestis z Admetem oraz Eros. Później odbyły się otrzęsiny przygotowane przez drugą klasę.

Wszyscy (prawie) zatańczyli Zorbę i wręczone zostały legitymacje szkolne.

Na piknikowym stole pojawiły się potrawy przygotowane przez młodzież, rodziców, kadrę i przyjaciół szkoły.
Licznie przybyli absolwenci.