20 maja 2018, Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli

Olimpiady, konkursy...

XXX Olimpiada Filozoficzna - udział wzięli: Marianna Bociańska i Justyna Habit - uczennice klasy drugiej oraz Nina Michnik i Ryszard Łochowski z klasy trzeciej, prace wszystkich dostały rekomendacje do finału; finalistką została Nina Michnik.

XLVIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego -
praca Niny Michnik została zakwalifikowana do etapu okręgowego.

Julia Zarzecka - uczennica klasy drugiej zajęła pierwsze miejsce w
XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej "NUTKA POLIGLOTKA" 2017 ("La vie en rose" z repertuaru Edith Piaf) oraz drugie miejsce w konkursie piosenki XVII Mazowieckiego Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA.

Katarzyna Molasy
, uczennica klasy pierwszej, została finalistką
Turnieju Jednego Wiersza i Mikołaj Kustra z klasy pierwszej, który w finale tego konkursu zajął drugie miejsce.

Barbara Pazio
, uczennica klasy trzeciej, zajęła drugie miejsce w eliminacjach mazowieckich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.