21 października 2018, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
» Szkoła istnieje od 1991 roku. Organ prowadzący: » Stowarzyszenie Sztuka Edukacja Promocja

Olimpiada o filmie i komunikacji społecznej

Ruszyła rejestracja na Olimpiadę Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Aby wziąć udział w Olimpiadzie należy zgłosić się do dyrektora szkoły, który powoła Komisję Szkolną złożoną z przedstawicieli grona pedagogicznego. Następnie Komisja powinna dokonać elektronicznej rejestracji uczniów oraz szkoły wypełniając formularz zgłoszeniowy.
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Poza chwałą i niezbywalnym tytułem Olimpijczyka na laureatów czekają indeksy prestiżowych uczelni wyższych m.in. Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu czy Uniwersytetu Łódzkiego, który może poszczycić się najdłuższą tradycją studiów filmoznawczych w Polsce. Nagrodę specjalną przygotowała Warszawska Szkoła Filmowa. Szczegóły:
WYKAZ UCZELNI (pdf) (210 KB)

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 października 2017 r.

Etap szkolny rozegra się 21 listopada 2017 r.

Poradnik dla uczniów i nauczycieli – II edycja Olimpiady

Prezentujemy najnowszy „Poradnik dla uczniów i nauczycieli” – kompendium wiedzy na temat II edycji Olimpiady, w którym dostepny jest zbiór kryteriów oceny poszczególnych zadań olimpijskich, objaśnienie struktury kolejnych etapów konkursu i opracowanie wybranych zagadnień z jego zakresu tematycznego, a także opatrzone komentarzem  –  prace uczestników z I edycji.

Mamy nadzieję, że broszura ta posłuży Państwu jako inspiracja, a przede wszystkim kompleksowe źródło wiedzy pomocne w przygotowaniach do zbliżającej się Olimpiady.

Poradnik dla uczniów i nauczycieli (PDF) (1. 26 MB)